Media Creation Tool

10.0 (32-bit)

Windows 10 indirmek için resmi asistan

oy
0

346.5k

Bu uygulamayı oyla

Windows'un önceki versiyonlarını kullanan Windows 10 kurmak istiyorsanız, otomatik kurulum için fabrika ayarlarında olan yazılım güncellemesini bekleyip kullanabilirsiniz. Ya da bu resmi aracı kullanarak kendiniz indirebilirsiniz, bu da ISO görüntüsünü indirmenize ve hatta diğer bilgisayarlar üzerine kurmak için bir DVD ya da USB kurulumu oluşturmanıza izin verir.

Programı açtığınızda, mevcut Windows sistemini güncellemek isteyip istemediğinizi ya da disk kurulumu oluşturmak isteyip istemediğiniz soracaktır. Aksi takdirde, yeni dosyaları eskileriyle değiştirerek kaydetmek istediğiniz yeri seçebileceksiniz.

Kurulan Windows 10'un daha önce sahip olduğunuz versiyonuna bağlı olduğunu unutmayın. Windows 7 Starter, Home Basic, Home Premium, 8 ya da 8.1'e sahipseniz Windows 10'a sahip olabilirsiniz. Eğer Windows 7 Professional, Ultimate ya da herhangi bir 8 ya da 8.1 Pro'ya sahipseniz, Windows 10 Pro elde edebilirsiniz. Her iki şekilde de yasal olarak kayıtlı olan işletim sisteminin bilgisini girmeniz gerektiğini aklınızdan çıkarmayın.
Notlar

Windows'un hangi versiyonuna sahip olduğunuza ve mevcut işlemcinizin türüne bağlı olarak, 32 ya da 64 bit versiyonunu indirmeniz gerekecek.

Uptodown X